Fundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona główna

Aktualności

POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY DO PROJEKTU - PRZYRODNICZE SPACERY PO KRAKOWIE! :)

09.06.2015 17:04@Kasia [ ]

 

 

Fundacja Rozwoju Gmin Polskich w Krakowie poszukuje wolontariuszy do pomocy w realizacji projektu przyrodnicze spacery po Krakowie! 

 

Projekt ten polega na organizacji cyklu 10 spacerów po cennych przyrodniczo, unikatowych miejscach Krakowa oraz 20 spływów galarem po Wiśle, połączonych z krótkim spacerem po Przegorzałach. Spacery będą odbywać się w każdy weekend  w terminach: 20.06.2015 - 28.06.2015 oraz 22.08.2015 – 6.09.2015, w godz. przedpołudniowych, a spływy odbywać się będą w każdy weekend w dwóch turach ( godz. 11 i godz. 14) w terminie od 4.07.2015 – 2.08.2015.  Projekt stwarza uczestnikom możliwość poznania świata przyrody swojego miasta widzianego oczami przyrodników, który to świat znacząco różni się od tego, który zwykliśmy oglądać na co dzień. Praca wolontariusza polegać będzie na pomocy prowadzącym spacery przyrodnikom w obsłudze wybranych spacerów (około 5 spacerów  na jednego wolontariusza – dla pierwszych chętnych istnieje możliwość doboru najciekawszych dla siebie miejsc!). Pomoc ta będzie polegać m.in. na  monitorowaniu  liczby uczestników wędrówek, dokumentowanie projektu poprzez robienie zdjęć, notatek z przebiegu spaceru i umieszczanie relacji na stronie www Fundacji. Dodatkowo, chętnym wolontariuszom   proponujemy  możliwość pracy w biurze Fundacji i pomoc w jego obsłudze w trakcie realizacji projektu. Tym samym istnieje możliwość poznania specyfiki pracy organizacji pozarządowej (pracy metodą projektu),  co daje możliwość nabycia cennego doświadczenia, przydatnego  zwłaszcza studentom i osobom u progu swojej kariery zawodowej. Fundacja zapewnia udział w koordynowaniu i realizacji ciekawego edukacyjnego projektu ekologicznego, w gronie kreatywnych, ciekawych osób- pasjonatów. Współpraca z Fundacją odbywa się na podstawie umowy o wolontariat. W zamian za pracę otrzyma  referencje od Fundacji.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłoszenia się mailowo frgp.biuro@gmail.com 

Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do 30 czerwca - Zapraszamy!!

 


Projekt jest współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 

 

Patronat medialny:

 

Fundacja Rozwoju
Gmin Polskich

adres biura:

ul. Halicka 10/11
31-036 Kraków
pokój nr 110

biuro@frgp.pl

 

adres siedziby:
ul. Mazowiecka 104A/36
30-023 Kraków


tel. +48 791 934 343,
+48 600 446 561


Facebook


pomagają nam

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

Copyright © Fundacja Rozwoju Gmin Polskich 2010
Projekt: Agencja Interaktywna Krakweb.pl, CMS: ICEportal 3 CMS